Pasākumu plāns

29.04.

Sadziedāšanās & gājiens

Uzvelciet oranžu kreklu un ejiet ielās! Atkal ir pienācis laiks Rīgas ielām dzirdēt fizmatu saukļus un redzēt oranžos plakātus. Lai dzīvo fizmati!

Atklāšanas pasākums

Tautā mēdz teikt, ka "Aura", ar diriģentu Edgaru Vītolu priekšgalā, ir pasaulē oranžākais koris. Pa to varēsi pārliecināties, klausoties skanošas dziesmas un ēdot gardu Fizmatdienu atklāšanas kūku.

30.04.

Fizmatu orientieris

Svētdienas rītu ir lieliski iesākt ar aktīvu rosību. Kāpēc gan lai kārtīgi neizkustētos Rīgas ielās?

Fizmatdienu ballīte

Folkklubs "Ala" ir kļuvis par vienu no mūsu labākajiem draugiem, tāpēc noteikti jāaiziet pie drauga ciemos svētdienas vakarā, lai klausoties kvalitatīvu mūziku varētu priecāties par savu jauno "Fizmatdienu" kausu.

01.05.

Galda spēļu vakars

Ja nu vēl nēesi paspējis iekarot Katanu, tad to noteikti varēsi izdarīt pirmdienas vakarā. Vienlaicīgi ar Katanas turnīru norisināsies arī zolītes turnīrs, kā arī būs brīva iespēja kopā ar draugiem izpriecāties spēlējot vēl citas Brain Games spēles.

02.05.

Oranžā rīta rosme

Locīsimies, staipīsimies, lēkāsim un visādi citādi darīsimies uz Akmens tilta pašā rīta agrumā.

Personību vakars

Sarunu vakars, kurā klausīsimies interesantus stāstus no Latvijā atpazīstamiem fizmatiem, par to, kā dzīvē tagad iet un kā ir gājis tad, kad matemātikas formulu un fizikas likumu iemācīšanās šķita vienas vienīgas mocības.

03.05.

Erudīcījas konkurss "Čujs, Ņuhs un Poņa"

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Nepiespiestā gaisotnē sacentīsimies prātu asināšanā, noskaidrojot erudītākos Zellijas iemītniekus.

04.05.

Laivu brauciens

Joprojām fizmati prot intelektuāli plostot. Šogad vērosim skaisto Vidzemes dabu, kuras daiļumu noteikti papildinās līksmie laivas biedru smaidi.

Nedēļas garumā

Pasniedzēju citātu izstāde

Nedēļas garumā fakultātes sienas greznos mūsu pasniedzēju spilgtākie citāti.

Fizmatu rekordi

Lai rīb visa Zeļļu iela no dullākajiem rekordiem! Varbūt tieši Tev ir kāds īpašs talants?

29.04. & 03.05.

Tirdziņš

Varbūt Tev ikdienas dzīvē ir pārāk maz oranžā? Tieši šajās divās dienās Tu vari atjaunot savu novecojušo suvenīru kolekciju!